back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Shllaku

Letra e Mark Shllakut para pushkatimit: ”Fytyrat tuaja më dalin përpara syve e s’më lanë me dekë” – nga Luljeta Progni

Letra e Mark Shllakut para pushkatimit: ''Fytyrat tuaja më dalin përpara syve e s’më lanë me dekë'' nga Luljeta Progni Letra e Mark Shllakut drejtuar bashkëshortes,...

Letra e Mark Shllakut para pushkatimit – dhe dy nënvizime nga Stefan Çapaliku & Albert Vataj

Letra e Mark Shllakut para pushkatimit “E dashtuna Angje e fëmijë! Më kanë nda nga shokët për me më ekzekutu. Nuk po më dhimet jeta vetëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.