back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Mosi

Jeta, Vepra dhe Pesë Poezi nga Hilë Mosi (1885-1933)

  Jeta, Vepra e Pesë Poezi nga Hilë Mosi (1885-1933) Hilë Mosi (Shkodra, 22 prill 1885 - Tiranë, 21 shkurt 1933) qe veprimtar dhe përhapës i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.