back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Gjon Marku

Turri i parahistorianëve për ta shkruar historinë dhe për ta rifallisfikuar atë – nga Nue Oroshi

Turri i parahistorianëve për ta shkruar historinë dhe për ta rifallisfikuar atë nga Nue Oroshi Shqipëria, Kosova, viset etnike shqiptare dhe diaspora e madhe atdhetare...

Kristina Markagjoni – Një jetë rrugëve të mundimit

Kristina Markagjoni Një jetë rrugëve të mundimit Kristina Markagjonit ka lindur në Orosh, Mirditë në vitin 1933. Ajo është vajza e madhe e Kapidan Mark Gjon...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.