back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marjana Zeneli Bulku

Konservatorizmi novator dhe fisnikëria e përhershme e Merrnaçajve të Amerikës – nga Marjana Zeneli Bulku

Konservatorizmi novator dhe fisnikëria e përhershme e Merrnaçajve të Amerikës nga Marjana Zeneli Bulku Merrnaçajt e Amerikës janë një familje me bazë të gjerë jo vetëm...

Bibloteka e Vatrës u pastrue – tash mbetet vetëm me dëshmue se ku shkuen librat që flinin në dysheme…?! – Shkrime, shënime e opinione...

Në qershorin e sivjetëm, pata rast ta vizitoja bibliotekën e Vatrës, në kërkim të do materialeve që për mue ishin mjaft të nevojshme... Për...

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” – nga Sokol Paja

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” nga Sokol Paja - Dielli Vatra promovoi veprat “Alida” dhe “Gjyqi i Shopenhauerit” të Adriana & Dine...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.