back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mario de Andrade

Promemorja e Ahmet Jegenit – nga Astrit Jegeni

Promemorja e Ahmet Jegenit nga Astrit Jegeni Qeskat e vlerave “Numërova vitet e mia dhe zbulova që kam më pak kohë për të jetuar tash e mbrapa...

Qeska e Karameleve – nga Mario de Andrade (1893-1945)

Qeska e Karameleve nga Mario de Andrade (1893-1945) “Numërova vitet e mia dhe zbulova që kam më pak kohë për të jetuar tash e mbrapa në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.