back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marie Muzaka

Donika Kastrioti – Nuk guxon të harrohet – nga Fahri Xharra

Donika Kastrioti - Nuk guxon të harrohet nga Fahri Xharra Ishte gruaja e Skënderbeut dhe fatin e ka patur të njëjtë me shumë bashkëshorte të...

Për Andronikën e Kaninës… Donikën e Skënderbeut

Për Andronikën e Kaninës... Donikën e Skënderbeut Andronika Arianiti, lindi në Kaninë, më 1428. Ky vit i lindjes së saj del nga shumë të dhëna të...

A mundet Adolf Hitleri – të jetë i Derës së Arianitëve të Arbërit?!?*

A mundet Adolf Hitleri  - të jetë i Derës së Arianitëve të Arbërit?!?* Edhe sikur kjo të jetë e vërtetë, po edhe sikur kjo të mos...

Për Andronikën e Kaninës… Donikën e Skënderbeut

Për Andronikën e Kaninës... Donikën e Skënderbeut Andronika Arianiti, lindi në Kaninë, më 1428. Ky vit i lindjes së saj del nga shumë të dhëna të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.