back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mariano Pizzochini

Paulin Z. Zefi: “Kisha e Zojës së Papërlyer dhe Kuvendi Françeskan i Troshanit (Zadrimë-Lezhë) drejt shpalljes si Monument Kulture, edhe pse shumë vonë”

Paulin Z. Zefi: “Kisha e Zojës së Papërlyer dhe Kuvendi Françeskan i Troshanit (Zadrimë-Lezhë) drejt shpalljes si Monument Kulture, edhe pse shumë vonë” *Historia e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.