back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marian Skanjeti

Para se të mbrrinte “Rilindja Demokratike” nga Migena Demirxhi

Para se të mbrrinte "Rilindja Demokratike" nga Migena Demirxhi Më 5 janar 1991, pas rreth pesë dekadash shtypjeje dhe censurë të ashpër komuniste, mungesës së...

Ndoc Jakova, Shkodrani hero që s’duhet harruar – nga Kolec P. Traboini

Vllaznit Jakova: - Ndoc, Dedë, Prenkë dhe Çesk Jakova Ndoc Jakova, Shkodrani hero që s'duhet harruar nga Kolec P. Traboini 23 vjeçar ishte djaloshi shkodran Ndoc Jakova,...

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit… – nga Xhahid Bushati – në kujtim të Marian Skanjeti

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit…  nga Xhahid Bushati Në kujtim të mikut tim Marian Skanjeti  dhe librave të tij poetikë “Midis njerëzve” dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.