back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maria Callas

“Kam punuar me dirigjentët më të mëdhenj të botës…” Intervistë me sopranon Donika Mataj – Ekskluzive nga Aleks Kapllaj

Kam punuar me dirigjentët më të mëdhenj të botës. Intervistë me sopranon Donika Mataj - Ekskluzive nga Aleks Kapllaj Sopranoja Donika Mataj, koriste e soliste...

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar… nga Elida Buçpapaj

Pse performanca e Ermonela Jahos në Royal Opera duhej të ishte Kryelajm shqiptar...* nga Elida Buçpapaj Kryelajmi që do të pushtonte titujt kryesorë të gazetave dhe TV-ve...

Saimir Pirgu – Fëmija i Metalurgjikut, Don Alfredo i Botës

Fëmija i Metalurgjikut, Don Alfredo i Botës Intervistë e Saimir Pirgut nga Alida Jolie Shënim: Kjo intervistë mjaft interesante e realizuar me shumë dashuri nga Alida...

Maria Callas (1923-1977) Artistja

"Jo, s'jam engjëll dhe as pretendoj të jem. S'ban pjesë te rolet e mia. Po ama s'jam as djall. Jam nji grua dhe nji...

Maria Callas (1923-1977) Artisti

Nuk jam nji engjëll dhe as pretendoj të jem. Nuk ban pjesë te rolet e mia. Po ama nuk jam as djall. Jam nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.