back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Margaret Haslouck

Bajraktarët dhe roli i tyre – nga Xhafer Sadiku

Sot po ndiqja me vёmendje njё deputet qё ka studiuar jashtё e qё lёshoi me breshёri perreth njёzet herё tё pёrdorё fjalёn “bajraktar” me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.