back to top
34.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marciali

“Një ikje ekzotike… një mall për të shkuarën a një sprovë për të këndellur sende të bukura…?!” nga Gjovalin Shkurtaj

“Një ikje ekzotike… një mall për të shkuarën a një sprovë për të këndellur sende të bukura...?!”+ nga Gjovalin Shkurtaj Vlerësim mbi vëllimin poetik “Gjama” të...

Humbja e Gjergj Fishtës… në domino!! dhe një poezi satirike nga Dhimitër Berati

Humbja e Gjergj Fishtës... në domino dhe një poezi satirike nga Dhimiter Berati Dhimitër Berati, dhe historia e poezisë që Pjetër Arbnori ia dha Arkivit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.