back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marcel Hila

Perla në plagën e një martese* nga Marçel Hila

Drama jetësore e Valentin Pervizit... nga Ilir Seci Në një nga esetë e tij poeti dhe disidenti i famshëm polak Çeslav Milosh shkruan: “Vetëm një përqindje...

“Diktaturë ma e rrezikshme, asht ajo që serviret nën maskën e demokracisë…” Padër Meshkalla

Në gjurma të nji vepre të humbur të At Meshkallës nga Jozef Radi Para disa ditësh te muri i mikut tim Luan Merdani, po lexoja nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.