back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marash Merrnaçaj

Do të më mungojnë shumë gjëra prej teje Tata im – nga Noah Mrnacaj

Do të më mungojnë shumë gjëra prej teje Tata im nga Noah Mrnacaj Për ata që s'më njohin, unë Noah Mrnacaj, nipi më i vjetër i...

Nikollë Merrnaçaj në jetën time… – nga Jozef Radi

Nikollë Merrnaçaj në jetën time... nga Jozef Radi Nikollë Mërnaçin e kam njoftë si nji burrë të urtë, të shtruar dhe të mençëm. Nji malsor tipik...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.