back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maqedonia

Në dy anët e një Liqeni… nga Adriatik Riza Dosti

Në dy anët e një Liqeni... nga Adriatik Riza Dosti Perëndim i vagëlluar mi Liqerin pa kufir Po përhapet dal-nga-dale një pluhúrë si një hije. Nëpër Mal e...

Deri kur kështu o Ali Ahmeti?!? nga Ahmet Asani

Deri kur kështu o Ali Ahmeti?!? nga Ahmet Asani Mbas 16 vitesh largimi nga vendlindja ime, vendosa që me vizë hyrëse të Maqedonisë, në bashkëpunim edhe...

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime Mbi ngjarjet e datës 4 korrik 2014 në Shkup Dhjetëra protestues janë plagosur në përleshjet me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.