back to top
13.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Manjola Brahaj Halili

Koliqi dhe Camaj, nën shikime profesionale, racionale dhe emocionale – Opinione

Koliqi dhe Camaj nën shikime profesionale, racionale dhe emocionale - Opinione As Koliqi, as Camaj s'e kanë shtëpinë ku ti pandeh, zoti Tare! nga Ardian...

Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër – opinione intelektualësh dhe shkrimtarësh

Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër Ikja në kërkim të ezilit, nga drejtori i Institutit të Studimit të Krimeve të Komunizmit, nuk është alarm...

Çmime… dhe përçmime! nga Agron Gashi

Çmime... dhe përçmime!* nga Agron Gashi Sot, në ditën e lindjes së Franc Kafkës, ju kujtoj këtë roman të Musa Ramadanit, i cili ishte fitues...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.