back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Manastiri i Deçanit

Shënime rreth “Tre sfidave të Dom Ndre Zadesë” të poetit Fejzi Gushta – nga Pertefe Leka

Shënime rreth “Tre sfidave të Dom Ndre Zadesë” të poetit Fejzi Gushta nga Pertefe Leka Duke lundrue në Internet ndesha në vargjet e poetit shkodran Fejzi Gushta,...

Manastiri i Deçanit – Foto dhe Shënime

Manastiri i Deçanit Foto dhe Shënime Duka (vojvoda) i Manastirit nga fisi shqiptar Gashi, në hyrje të kishës në Deçan, fotografuar në vitin 1919. Ky manastir...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.