back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mali i Robit

7 prilli i 1939 – shënime dhe foto të pushtuesve italianë – nga Gjergj Thanasi

7 prilli i 1939 - shënime dhe foto të pushtuesve italianë nga Gjergj Thanasi Gjyshi im Ram Habili, i ka pritë me pushkë italianët në 7 prill...

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja – rrëfim nga George Xhumari

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja rrëfim nga George Xhumari Kjo ështe një foto që nuk mund të harrohet as nga unë dhe as...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.