back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Magjia e Muzikes

Robert Radoja mbi piano dhe… ca rreshta – nga Qerim Vrioni

Robert Radoja mbi piano dhe... ca rreshta nga Qerim Vrioni Këtë fotografi e kam bërë në qershor 2005 në një ceremoni për kremtimin e 85-vjetorit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.