back to top
18.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lok Limthi

Kur ta ktheva shpinën, vera m’u ba dimën… – Ese e vogël përcjellëse nga Agim Spahiu

Kur ta ktheva shpinën, vera m'u ba dimën... Ese e vogël përcjellëse nga Agim Spahiu 1 Si pikat e gjakut të një plage i mblodha këto...

Po muejtëm së bashku m’e vazhdue… – Ernest Koliqi i shkruen Mustafa Krujës

Po muejtëm së bashku m'e vazhdue... Ernest Koliqi i shkruen Mustafa Krujës “Kurr qëllime mâ bujare dhe forca mendore e morale mâ të kullueta nuk u...

“Laramanët” – Bashkëpuntorë të Sigurimit ne Diasporë… Përse Vallë? nga Lok Limthi

“Laramanët” - Bashkëpuntorë të Sigurimit ne Diasporë... Përse Vallë? nga Lok Limthi A s'kanë veshë për me ndigjue? A nuk kanë sy për me pamë? Qi rrin kob-i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.