back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Liri Belishova

A ka qenë Sejfulla Malëshova spiun i KGB-së? Çelo Hoxha

A ka qenë Sejfulla Malëshova spiun i KGB-së? nga Çelo Hoxha Çfarë mësonte në një institucion ushtarak në Moskë Sejfulla Malëshova dhe pse ai ngulmonte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.