back to top
14.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lin Delia

Akademikët e Urrejtjes ose Mjerim Intelektual i Nashove të rinj… – polemikë nga Jozef Radi

Akademikët e Urrejtjes ose Mjerim Intelektual i Nashove të rinj... polemikë nga Jozef Radi Kur një miku im më nisi linkun e shkrimit “Idhuj të Zgavërt”...

Rrugëtim me veprën dhe artin e Mr. Leonardo Voci

Rrugëtim me veprën dhe artin e Mr. Leonardo Voci -Ka lindur në Bajzë të Shkodrës më 22.12.1968. -Artist Profesionist, Drejtor i Sindikatës së Pavaruar të...

Kush është Diaspora shqiptare e vërtetë Thanas L. Gjika

Kush është Diaspora shqiptare e vërtetë nga Thanas L. Gjika (Me rastin e vizitës që do të bëjë Ministri Majko tek ne) Qeveria Rama i shtoi...

Antologjia e lajmëtarve të vrarë të Europës…

Antologjia e lajmëtarve të vrarë të Europës… Shkrimtari Visar Zhiti nxori këto ditë një libër të ri, sa i veçantë po aq dhe i rëndësishëm,...

Erica Camaj: …Jam shkodrane dhe dukagjinase e vërtetë!

Erica Camaj: "...Jam shkodrane dhe dukagjinase e vërtetë...!" Thuhet se gjallërimi i kombeve ka nisë me frymën e poetëve! Në magjen e Alpeve tona madhështore...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.