back to top
16.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Libri

Batica e injorancës… nga Yzedin Hima

Batica e injorancës... nga Yzedin Hima “Një libër i mirë të çaktivizon “bombat” që ke brenda vetes” . Një sondazh i realizuar nga ekspertë të fushës nxori në...

Katovica e librit! Tiranë, qershor 1992 nga Rezart Palluqi

Katovica e librit! Tiranë, qershor 1992 nga Rezart Palluqi Të pranishëm: botues, gazetarë, politikanë, shkrimtarë dhe oborrtarë   Shokë dhe shoqe! Sot do të piketojmë ecurinë e librit në...

Kur ëndërroja botimin e nji libri… Jozef Radi

Kur ëndërroja botimin e nji libri... nga Jozef Radi Murat Nezha, ka qenë nji ndër profesorët e mi të letërsisë, po njiherësh edhe sekretar i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.