back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Letër e hapur

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar – i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani

Dekomunistizimi i shtetit Shqiptar - i shërben dekriminalizimit të tij! Letër e Hapur nga Kujtim Cekani Një ish i persekutuar i shkruan Komisionerit Hahn, për Hapjen...

“Lista Agon” nga Andi Bejtja – Letër e hapur ambasadorit Donald Lu, për të drejtën e pagës dhe të fjalës…

“Lista Agon” nga Andi Bejtja Letër e hapur ambasadorit Donald Lu, për të drejtën e pagës dhe të fjalës... I nderuar z. Ambasador i Shteteve të...

Zoti Kadare, kërkoni të falur… Leter e Hapur nga Rezart Palluqi

Zoti Kadare, kërkoni të falur… Leter e Hapur nga Rezart Palluqi Nuk ka fat më të madh sesa kur dikujt jeta i jep shansin për t’u...

Deri kur kështu o Ali Ahmeti?!? nga Ahmet Asani

Deri kur kështu o Ali Ahmeti?!? nga Ahmet Asani Mbas 16 vitesh largimi nga vendlindja ime, vendosa që me vizë hyrëse të Maqedonisë, në bashkëpunim edhe...

Letër e hapur Zv.Kryeministrit Niko Peleshi

Letër e hapur Zv.Kryeministrit Niko Peleshi Një protestë qytetare në mbrojtje të vlerave të qytetit të Korçës... Disa arkitektë korçarë, të vendosur në Amerikë dhe Kanada...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.