back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Leka Zogu i I

“Hajdutet” e bibliotekës së Mbretëreshës Geraldinë dhe autografi i një Lordi – nga Ndrek Gjini

“Hajdutet” e bibliotekës së Mbretëreshës Geraldinë dhe autografi i një Lordi - nga Ndrek Gjini Mbreterësha Geraldinë (1915-2002), pasionin më të madh të saj kishte...

Nderim dhe mirnjohje për nji Mbret… nga Jozef Radi (fb)

Nderim dhe mirnjohje për nji Mbret... nga Jozef Radi (fb) Shqiptarët sot përcjellin Mbretin trashgimtar, Leka Zogun e I, i biri i Ahmet Zogut, nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.