Nyjet-Arkivit për » Lejlaja Rilindase «

A duhet ta shohim Ilir Metën si Kryeministrin e ri të Shqipërisë? Jozef Radi

A duhet ta shohim Ilir Metën si Kryeministrin e ri të Shqipërisë?? nga Jozef Radi Nji analizë e paanshme, e papaguar dhe e pa shumë pretendime… Edhe kësaj here, Zgjedhjeve të Verës Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook