back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lazer Gurakuqi

Ndjehem krenar për Paraardhësit e mi… nga Romeo Gurakuqi…

Ndjehem krenar për Paraardhësit e mi… nga Romeo Gurakuqi… Hedh poshtë me neveri sulmin e orkestruar nga Kryeministri Edi Rama, dhe qehajallarët e tij, ndaj meje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.