back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Lahuta e Malësis”

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip…! – nga Luigj Martini

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip...! nga Luigj Martini Dita Ndërkombetare e gjuhës Amtare 107 vjet nga shuarja e Abatit të Mirditës, në Orosh “Për Prend...

Viktor Martini: Regjimi komunist dënonte edhe kufomat e të vdekurve…

Viktor Martini: Regjimi komunist dënonte edhe kufomat e të vdekurve... Intervistoi: Dritan Kolgjini Intervistë me të burgosurin politik të regjimit komunist në Shqipëri, z. Viktor Martini,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.