back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kuvendit të Arbënit

Papa Klementi i XI dhe Lutja e Tij e përbotshme…

Papa Klementi i XI dhe Lutja e Tij e përbotshme... Gjon Françesk Albani, siç u thirr në pagëzim, lindi më 23 korrik 1649, në Urbino të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.