back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kuvendi i Vlorës

Një falenderim për Dom Nikollë Kaçorrin, bashkëthemelues dhe arkitekt i Pavarësisë së Shqipërisë – nga Aleksandër Ndoja

Një falenderim për Dom Nikollë Kaçorrin, bashkëthemelues dhe arkitekt i Pavarësisë së Shqipërisë nga Aleksandër Ndoja 28 nëntor 1912 - 28 nëntor 2023 Dom Nikollë Kaçorri...

Delegatët e Kuvendit të Vlorës sipas një pjesmarrësi në rolin e gazetarit…

Delegatët e Kuvendit të Vlorës sipas një pjesmarrësi në rolin e gazetarit... (nga Vasil K. Dilo i datëlindjes 1868, pra 44 vjeç në atë kohë) Studiuesit...

Mid’hat Frashëri – nji gjeni ende i panjohur! Uran Butka

Mid'hat Frasheri - nji gjeni ende i panjohur - nga Uran Butka Mid'hat Frashëri, ky ndërtues dhe bashkudhëtar i Pavarësisë, ishte një nga të parët...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.