back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kurani

Kur pushtetarët mënjanojnë specialistët nga Ilir Hashorva

Kur pushtetarët mënjanojnë specialistët nga Ilir Hashorva (Mbi nevojën e futjes së mësimit të historisë së feve në shkollat tona) E çfarë nuk është mirë të mësojë...

Tre Rrëfime për gjakovarin Haki Taha – në 70 vjetorin e nji vrasje të bujshme

Tre Rrëfime për gjakovarin Haki Taha Në 70 vjetorin e nji vrasje të bujshme Lasgush Poradeci rrëfen për Haki Tahën... Lidhur me gjithë këtë nuk po mundem...

Të jetë rastësi apo diçka më tepër? nga Klodi Stralla

Të jetë rastësi apo diçka më tepër? nga Klodi Stralla “Çmimi Nobel” është një çmim ndërkombëtar i përvitshëm, të cilin Akademia e Shkencave të Suedisë,...

Kurani sure 73/10 – Dinjiteti

“Përballo me kurajo gjithçka të thonë, dhe largohu me dinjitet prej tyne…” 

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.