back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kujtim Morina

Supa e kockave – tregim nga Kujtim Morina

Supa e kockave tregim nga Kujtim Morina -Kam blerë prapë kocka sot. Do të bëj një supë të mirë-më thotë gruaja. -Prapë kocka! Ku i gjete?! Shumë...

Shkrimtari dhe turma – nga Myftar Gjana

Shkrimtari dhe turma nga Myftar Gjana "Drita e publikut errëson gjithçka" (Heideger) Një ese që më ka pasë bërë përshtypje. Qofsh i parajsës, miku ynë, poeti dhe intelektuali...

Mos Hiq Dorë nga Gjërat e Tua – Nënës – nga Kujtim Morina

Mos Hiq Dorë nga Gjërat e Tua - Nënës nga Kujtim Morina Një ese imja e kohëve të fundit. Shpresojmë se me ndihmën e Zotit...

Jeta e Re Nr. 1 2017 – Treshet e mia Interviste me Ramiz Kelmendin

Jeta e re Nr. 1 2017 Numri i Parë për këtë vit i Revistës “Jeta e Re”   Me një vëllim prej 400 faqesh, posa ka dalë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.