back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryq i Kuq

Pak mbi jetën dhe veprën e Ernest Hemingway (22 korrik 1899 – 2 korrik 1961)

Pak mbi jetën dhe veprën e Ernest Hemingway (1899-1961) 60 vjetori i vdekjes Ernest Hemingwai ishte gazetar dhe shkrimtar i shquar amerikan i shekullit të XX,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.