back to top
26.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Krishti

Dy fjalë shpirtërore mbi Nënën Xhevahire Sadria me rastin e udhëtimit të saj për në Botën tjetër… – nga djali i saj Skënder...

Nous sommes très attristés de vous annoncer la perte de notre maman adorée, Xhevahire Sadria (Ahmetaj) survenu le vendredi 20 octobre 2023. Tous les...

Poezia është liri… nga Visar Zhiti (1993)

Poezia është liri... nga Visar Zhiti  (1993) Prej datës 5-7 mars 1993, në qytetin e lashtë të Delfit në Greqi, u mbajt takimi i intelektualëve...

Ngjashmëri mes Legjendës së Rozafës e Figurës së Krishtit…?

A ka ngjashmëri mes Legjendës së Rozafës dhe Figurës së Krishtit...? Nga Muri i Fb të Klodian Kojashi jetoj në nji qytet në veri të Italisë e...

Pashko Gjeçi, Princi shqiptar n’oborrin mbretëror të Dantes

Pashko Gjeçi, Princi shqiptar në oborrin mbretëror të Dantes Dr. Moikom Zeqo (Koha Jonë 2006) Përkthimi mjeshtror i Dantes, është bërë nga i mrekullueshmi dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.