back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kostaq Cipo

Ndërron jetë studiuesi i pasionuar i shqipes – Prof.Dr. Shaban Demiraj

Ndërron jetë  studiuesi i pasionuar i shqipes - Prof.Dr. Shaban Demiraj. Ndërroi jetë sot, në moshën 94-vjeçare studiuesi i pasionuar i shqipes, pedagogu e...

Kështu i do mushka drutë… nga Nikollë Dakaj

Kështu i do mushka drutë... nga Nikollë Dakaj Polemikë e famshme mes Nikoll Dakaj e At Mark Harapit At Mark Harapi, i cili e nderoi letërsin...

Bota Shqiptare pa Ernest Koliqin Kastriot Marku…

Bota Shqiptare pa Ernest Koliqin nga Kastriot Marku... Poeti, prozatori, dramaturgu, profesori, studiuesi, kritiku, esteti, eseisti, përkthyesi, gazetari, publicisti, botuesi dhe politikani Ernest Koliqi, profesor...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.