back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kolendrat

Qeroska… rrëfim nga Klodi Stralla

Qeroska... rrëfim nga Klodi Stralla Kujtime fëmijërie në prag të ndrrimviteve. Mbrëmë po ndiqja në Tv pamje nga Korça, duke rënë borë dhe vetiu kujtimet më...

Tradita të lashta shqiptare që jehojnë ndër ditët tona…

Tradita të lashta shqiptare që jehojnë ndër ditët tona... Nata e Buzmit... qysh prej kohnave ma t'lashta nga Ilir Seci Sonte asht Nata e Buzmit, asht...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.