back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kolë Parubi

Në 16-vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Kosovës – Marie Shllaku: “Gjaku im Kosovë t’u baftë dritë!” – nga Frank Shkreli

Në 16-vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Kosovës Marie Shllaku: “Gjaku im Kosovë t’u baftë dritë!” nga Frank Shkreli Në kujtim të Marie Shllakut – Shkodranja nga Malësia...

Abedin Preza, Islam Spahiu dhe Uran Kostreci – nga Lekë Tasi

Abedin Preza, Islam Spahiu dhe Uran Kostreci nga Lekë Tasi Reagimi ndaj së sotmes vulgare merr fuqi brenda nesh sa herë e jashtmja merr intensitete edhe...

Marie Shllaku – shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën

Marie Shllaku - shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën Marie Shllaku mori pjesë në Kuvendin e Drenicës, më 20 janar 1945. Aty mbajti...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.