back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Kolaboracionistë"

“Fitimtarë” dhe “Të mundur” – Refleksione rreth një “date historike” nga Klodi Stralla

“Fitimtarë” dhe “Të mundur” nga Klodi Stralla Refleksione rreth një “date historike” “Lufta botnore e shtiri ndër gjire të veta rrëmbyese edhe Shqipninë. Kolosët ma të mdhejt...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.