back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kol Bibë Miraka

Jetë e coptuar pa të drejtë… – nga Ndoc Selimi

Jetë e coptuar pa të drejtë... (Me historianin dhe shkrimtarin Eugjen Merlika – Kruja) nga Ndoc Selimi Ai flet ngadalë e më zë të ulët. Ndoshta një...

Tahir Kolgjini: Jetëshkrimi i em shkurtimisht

Tahir Ali Kolgjini Jetëshkrimi i em shkurtimisht... Jam i biri i Ali, Osman, Hasan, Sulë, Idris, Sulë, Bajram, Shahin Kolgjinit. Nana e eme, asht Qamile Kolgjini,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.