back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kol Bib Mirakaj

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore – Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore. Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj Kam shkruar disa herë me parë dhe përsëri...

Revolta e Qafë-Barit – Dy anë të një medalje – 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj – 22 Maj 1984 –...

Revolta e Qafë-Barit - Dy anë të një medalje - 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj 22 Maj 1984 - një...

Kol Bib Mirakaj – “Vetvrasja e Një Kombi”

Kol Bib Mirakaj "Vetvrasja e Një Kombi" “Me pranue me heshtjen t’onë nji cilsim të tillë qi nuk i përgjigjet së vërtetës mue m’asht dukë se bajmë...

Klara Merlika: Shkova n’internim me përparësen e shkollës

Shkova në internim me përparësen e shkollës dhe dola gjyshe pas 45 vjetësh...  Klara Mirakaj - Merlika interviste prej Ermira Isufaj - Panorama -  25...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.