back to top
23.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kim Mehmeti

Edhe një ngjarje “historike” në një Shqipëri ku nuk ndryshon historia! – nga Kim Mehmeti

Edhe një ngjarje "historike" në një Shqipëri ku nuk ndryshon historia! nga Kim Mehmeti Sot u mbajt Kuvendi i ‘rithemelimit’ të PD-së. Dhe aty u thanë të...

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin – Redaksionali i Pare

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin Medius është revistë e re që në numrin e parë ka sjellë këndvështrime rreth dhunës, në plane shumdimensionale:...

Vendlindja e autorit është kryeqyteti botëror i personazheve të tij letrarë – Intervistë me shkrimtarin Arbër Ahmetaj

Vendlindja e autorit është kryeqyteti botëror i personazheve të tij letrarë Intervistë me shkrimtarin Arbër Ahmetaj “Forca e përshkrimit psikoanalitik na zhyt në një ekzistencë të...

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime Mbi ngjarjet e datës 4 korrik 2014 në Shkup Dhjetëra protestues janë plagosur në përleshjet me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.