back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Kështu ngjitesh tek yjet…”

S’mund të qaj më… – nga Petraq Kolevica

S’mund të qaj më… nga Petraq Kolevica Ishim bashkē me Lasgushin në shtëpi të Dhimitër Paskos, pasi u kthyem nga varrimi i tij. Rrinim dhe s’na...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.