back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kastriot Bajraktari

Motrat Islami… nga Mërgim Korça

Motrat Islami... nga Mërgim Korça Motrat Islami... pezulluar mbas 30 vitesh punë tek Zëri i Amerikës. U bënë ditë që në shtypin shqiptar, me plot të...

Savra – Monamour! nga Jozef Radi (2012)

Savra - Monamour! nga Jozef Radi Të nderuem miqtë e mi, Prej sot dhe herë mbas here ka me vazhdue nji rubrikë shkrimesh nën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.