back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Karl Marksi

Sonete nga Uran Kostreci

Parathënie e Librit "Sonete" të Uran Kostrecit nga Petro Zheji Poezia e Uran Kostrecit është një poezi ku analiza psikologjike e gjendjeve shpirtërore të autorit zë...

Sekreti i Rilindjes se një kombi, zbulohet nën dritën e yjeve të bukur njerëzorë dhe jo mes tymnajës së sharlatanëve të shëmtuar… nga Robert...

Ky artikull përmban rreth pesëmbëdhjetë faqe të shkruara në format A4. Jo gjithë miqtë e mi në Fb mund të kenë dëshirë dhe kohë...

Pesha e emnit… tregim nga Lek Pervizi

Pesha e emnit... tregim nga Lek Pervizi (shkëputun nga libri me tregime “Rrathët e Ferrit” që botohet së shpejti) Poterja metalike e çangës së madhe të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.