back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kalvados

Kalvados – tregim nga Alfred Duka

Kalvados tregim nga Alfred Duka Rruga për në Tiranë, bëhej pjesë pjesë, një makinë deri në Milot, tjetra deri në Fushë-Krujë dhe ç'fat të kishe më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.