back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kaini

Demokracia shqiptare e partitë Ushtima e Sharrit (1944)

Demokracia shqiptare dhe partitë (1944) Ushtima e Sharrit - Lazër Radi Shqipnia ka nji mënyrë qeverimi demokratike. Historikisht kjo asht nji mënyrë politike që ma shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.