back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kafe “Bristoli”

Masakra e 26 Tetorit 1944 në Tiranë – nga Bedri Blloshmi

Masakra e 26 Tetorit 1944 në Tiranë nga Bedri Blloshmi Marrë nga“Revolta e Qaf Barit dhe terrori komunist 1943-1990” Pa u futur mirë në Tiranë, terroristët komunistë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.