back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kadri Fishta

Udhëheqësit e Kryengritësve në Luftën e Dibrës – nga Prof. Asoc. Dr. Zaho Golemi

Udhëheqësit e Kryengritësve në Luftën e Dibrës nga Prof. Asoc. Dr. Zaho Golemi (Pjesë nga kumtesa e mbajtur në Konferencën Shkencore“100 vjet nga Lufta e Dibrës”...

20 shtator 1991: Gazeta “Ora e Fjalës” – Dalip Greca Dielli

20 shtator 1991, nis në Lushnje botimi i  Gazetës “Ora e Fjalës” 20 shtatori i 2021, është përvjetori i 30-të i gazetës “Ora e...

Njiqind vjetori i nji shkolle… ku dikur është thirrur dhe emri yt… Jozef Radi

Njiqind vjetori i nji shkolle... ku dikur është thirrur dhe emri yt... Jozef Radi Hapja e vitit të ri shkollor 2013-2014, shënoi nji tjetër ngjarje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.