back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jusuf Sokoli

Çun Mula (1818-1896), – delegat dhe komandant i Ushtrisë së Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Çun Mula (1818-1896),  delegat dhe komandant i Ushtrisë së Lidhjes Shqiptare të Prizrenit Çun Mula (1818-1896) ka qenë bajraktar i bajrakut të Hotit.Familja e tij, Lucgjonaj,...

Drama e familjes Sokoli Safete Sokoli: – Sopranoja që jeta i shkoi duke vizituar vëllezërit në burgje

Drama e familjes Sokoli nga Fatbardha Saraçi - Mulleti Safete Sokoli: Sopranoja që jeta i shkoi duke vizituar vëllezërit në burgje  Një nga historitë më trishtuese të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.