back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jurij Druznikov

Në magjinë e festivalit në Mantova Dionis Qirzidhi (2006)

Në magjinë e festivalit në Mantova... nga Dionis Qirzidhi Përshëndetje për mikun tim  të mirë Dionisin... Ky shkrim i gjatë por mjaft i ndjerë dhe i pasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.