back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Juliana Marko

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit – nga Artur Shkurti

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit nga Artur Shkurti Autor i librit “Klani “Oxhaku heuristik” i shekullit 21, synon përçarjen fetare dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.